.

.

Дијамант Сликарство Садовите за Складирање, Уметност Додатоци Организатор, со 49 Мушка Кутија, Налепница, Инка Плоча, Везови Алатки Случај за DIY 5D Везови Уметнички З?

Дијамант Сликарство Садовите за Складирање, Уметност Додатоци Организатор, со 49 Мушка Кутија, Налепница, Инка

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Патување за дијамантски точки за носење : Дијамант уметност алатки за носител со мазна патент е лесно да се отвораат и затвораат.Преносни рачка за мушка складирање е погодно за да го носат на патот во секое време.Поголем капацитет мушка организатор : Уметности и занаети организатор складирање со патент мрежа џеб за дијамантски сликарство монистра/ вежба фах/ пенкала/ налепници и повеќе уметност додатоци.Семето складирање организатор усвојува модерен боја појавување, како најдобар одмор подарок за роднини, пријатели, дијамант собирачи/ љубовници.Пластични шишиња усвојува високо транспарентен дизајн, внатрешна мушка складирање кутија се јасно видливи, дијаманти, лесно може да се управува.мушка организатор случај колекции со:1 x дијамант сликарство чување, 84 x пластични мушка кутија, 1 x пена подлога, 1 x дијамант сликарство послужавник, 2 x етикета налепница.Exteral Големина(Dxšxv) : 9.Продлабочување на дизајн за доволно да се одржи целосна стандард дијамант сликарство колекции.Разбуди вашиот креативноста при дизајнирање и создавање на уникатен уметност.Високо квалитетни и издржливи, snap копчето дизајн е лесно да се отвори и затвори, добро запечатување, да се спречи паѓање или претекување кога се движат.

Детални спецификации

Додатоци на производи