.

.

Rexnord ZT95215 Тешки-Должност Take-Up Блок, Леано Железо, Царинење Печат, Regreasable, Не-Проширувањето, Двојно го Поставите Заклучување со Завртки, 2-15/16 Окно, 1-13/16 Слот Ширина, 5-15/16

Rexnord ZT95215 Тешки-Должност Take-Up Блок, Леано Железо, Царинење Печат, Regreasable, Не-Проширувањето, Двојно

евалуација:

DEN 659.76
Од стока
Во магацинот

Тешки-должност се монтирани сферични ролери лого со однесете до собранието.Леано железо за ригидност и вибрации амортизацијата со боени за отпорност на корозија.Две поставите заклучување со завртки јаки за безбедна прилог на вратило.Царинење печат за отпорност на загадувачи.Максимална ротациона брзина од 2.800 вртежи во минута.

Детални спецификации

Додатоци на производи