.

.

ESGT Водоотпорен Бања Столче за Стари Бања Стол Дрво Туш Клупата за Возрасни Не се Лизга Дрвени Туш седиште Када Спа Промена Чевли Столче

ESGT Водоотпорен Бања Столче за Стари Бања Стол Дрво Туш Клупата за Возрасни Не се Лизга Дрвени Туш седиште

евалуација:

DEN 6455.76
Од стока
Во магацинот

【Таписерии Изработка】 : 100% дрво.Круг аглите дизајн, Површината мазна не-burrs,полесно да ги избрише, нула одржување. 【Удобно Седиште】 : На проширува дизајн е повеќе ергономски, Зголемување на безбедност и удобност при туширање. 【Силна Стабилност】 : Макс. капацитет до 250 KG!Идеален за стари лица, баби и дедовци, хендикепираните или лицата со намалена подвижност. 【Највисок Издржливост】 : Туш Столче е произведен да стандарди кои ќе обезбедат највисока сила и издржливост во влажни средини - Идеален за влажни или влажни простории. 【Внатрешна и Надворешна】 : Можете да го користите како бања мебел, бања складирање организатор, исто така може да го користите и во дневна соба, спална соба, градина, речиси насекаде каде што сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи