.

.

Larancie Boho Дева Марија Pendant Ѓердан од Злато Мода Ѓердан Синџир Гроздобер Ѓердан Накит за Жените и Девојките

Larancie Boho Дева Марија Pendant Ѓердан од Злато Мода Ѓердан Синџир Гроздобер Ѓердан Накит за Жените и Девојките

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Boho Ѓердан Ѓердан.Должина : 20inches,со 2inch продолжување синџир,прилагодлив,одговара за повеќето луѓе.Ѓердан Синџир направен од висок квалитет на алуминиум,лесно за вас да се носат.Ѓердан накит е злато,класичен дизајн оди добро со било облека.Злато ѓердани синџир е погодна за различни возрасти на жените,исто така, е добро да се биде сладок подарок за вашите пријателки или семејството.Нежен ѓердан накит.Ако постојат проблеми со квалитетот по приемот на производот, ве молиме да не контактирате на време и да се ВРАТИ & ПРОМЕНА на етикетата, како што новата етикета.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи