.

.

DaFuRui 15 Пакет Плоштадот Мини Јасно Пластика Мушка Садовите за Складирање Кутија Случај со капак за Апчиња,Билки,Мали Лежиште,и Други Мали Предмети

DaFuRui 15 Пакет Плоштадот Мини Јасно Пластика Мушка Садовите за Складирање Кутија Случај со капак за Апчиња,Билки,Мали

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

★Пакетот вклучува : 15 пак мали јасно пластична кутија мушка складирање кутија со прекривачот. ★Големина : На мушка складирање кутија големина 7.4 x 7.2 x 1.8 cm/ 2.9 x 2.84 x 0.71 инчен (LWH); дебелината е 1.2 mm. ★Материјали : На мушка складирање кутија е направен од јасно не-кршливи пластика и сите рабови се мазни и се беспрекорно, Лесни и издржливи. ★Лесен за користење : Одржување на објекти за посебна организација, да ги задржи мали предмети издвоени и лесно да се идентификува. ★Погодни за : Хардвер кутија,Делови кутија, организирање на мали предмети,како и занаети, монистра, монети, Накит, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи