.

.

TQNSSM Зајакот Хранење Торба Виси Зајакот Хранење Торба Хранење Tote Торба 4-Дупка Мали Исхрана на Животните Резерви(Зелена)

TQNSSM Зајакот Хранење Торба Виси Зајакот Хранење Торба Хранење Tote Торба 4-Дупка Мали Исхрана на Животните

евалуација:

DEN 1857.60
Од стока
Во магацинот

Големина на овој внесувач торба е доволно голема за да се задржи дарежлива понуда на трева.Торба е совршен за зајаци, морско свинче, chinchillas, и некои други мали животни.Зајакот фидер торба е направен од Оксфорд ткаенина, мека, безбедни и не‑токсични, лесно да се чисти, машински перат, заштеда на време и хигиенска безбедност во странство.Внатрешниот слој е водоотпорен и куките се на добар квалитет.Зајакот фидер торба може да се спротивстави на залак и издржливи доволно за долго време се користи.Четири дупка дизајн на хранење торба не само што може да им служи на повеќе животни во исто време, но, исто така, да се спречи прекумерна трева од се влече надвор и да се намали отпадот.Лесен и лесно да се носат, свитлива и лесен за чување, може да се стави во вашиот носат во торба и го стави тоа насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи