.

.

Bluelanss Јасно Пластика Монистра Складирање Сад Кутија со Шарки Капак за Монистра, Накит, Алати, Занает Материјали, Flossers, Риболов Додатоци Јасно

Bluelanss Јасно Пластика Монистра Складирање Сад Кутија со Шарки Капак за Монистра, Накит, Алати, Занает Материјали,

евалуација:

DEN 301.20
Од стока
Во магацинот

Пакетот вклучува : дојде со 1 пакет јасно пластика шарки сад; Лесни и издржлив, лесен за носење.Производ големина : пластични контејнери големина 6.8 cm x 5cm x 2.4 cm/2.68" x 1.97" x 0.94" (L x W x H), тоа е oblate и има мал волумен, нема да заземаат премногу простор, тоа е во РЕД да се стави во фиока или плакарот.Материјали : направен од јасно не-кршливи пластика, која е цврст и здрав, сите рабови се мазни и се беспрекорно, можете да ја користите оваа кутија за чување на работи за долго време, не е лесно да се скрши.Лесен за користење : поединечни контејнери со шарки капаци за да се задржи предмети се одделат и да организираат, да ги задржи мали предмети издвоени и лесно да се идентификува.Мулти-цел : погоден за организирање на мали предмети, занаети, монистра, монети, накит и да се види наоди.Исто така е пренослив и практичен за накит складирање кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи