.

.

Пластични Големи Монистра Кутии за Складирање Сад Сет со 30 Парчиња Складирање. Beading Складирање Чување Кутија за Beading Организаторот за Beading Мушка Организатор Мушка с

Пластични Големи Монистра Кутии за Складирање Сад Сет со 30 Парчиња Складирање. Beading Складирање Чување Кутија

евалуација:

DEN 1055.52
Од стока
Во магацинот

Материјал : направен од јасно пластика, трајни и транспарентни, прекрасен изглед Квалитет складирање кутија за beading Здрав складирање кутија за beading Погодно поле за beading Фиока - организатор Складирање кутија.Со транспарентен и едноставен дизајн, можете лесно да се види содржината, без збунетост или отворање на теглата.Преносни складирање организатор Мултифункционален складирање кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи