.

.

Отворете Половина Лице Мото Велосипед Шлем на Слушалката Слушалката Микрофон Микрофонот е Компатибилен со Kenwood двонасочна Радио Воки Токи TK3118 TK3130 TK3131 TK3160 TK3170 TK3173 и

Отворете Половина Лице Мото Велосипед Шлем на Слушалката Слушалката Микрофон Микрофонот е Компатибилен со Kenwood

евалуација:

DEN 2035.20
Од стока
Во магацинот

Отвори/Половина Лице Мото Велосипед Шлем на Слушалката Слушалката Микрофон Микрофонот е Компатибилен со Kenwood Wouxun Puxing Радио Безбедност Вратата Надзорник 2pin.Дизајнирани да работат со мото/велосипед трки шлем.Бучава поништување бум со микрофон микрофон.Dual звучници со налепница, може да се вметнат да внатрешноста на кацигата.PTT копчето со лепенка која може да се дефинира за да се handlebar е лесен за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи