.

.

KHZBS Fastener Прстени Компатибилен со Garmin Fenix 5s/ Fenix 5/ Fenix 5X/Fenix 3,20 mm 22mm 26mm Гумени Бендот Голманите

KHZBS Fastener Прстени Компатибилен со Garmin Fenix 5s/ Fenix 5/ Fenix 5X/Fenix 3,20 mm 22mm 26mm Гумени Бендот

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок квалитет на гума за безбедност на прицврстување прстен, благи и умерено, многу издржливи. 20mm рака за моделот : fenix5s enix5s плус orerunner 245 ivoactive 3 D2 делта. 22mm рака за моделот : fenix5 enix5 плус pproach s60 Quatix 5 orerunner 935. 26mm рака за моделот : fenix5x enix5x плус enix 3 enix 3 HR enix 5 XQuatix 3 Foretrex 601 enix 2. Пакетот вклучува : 2 X Јамка Прстен,Лесно да се инсталира, само заменете ја Циклус на Рака.

Детални спецификации

Додатоци на производи