.

.

XIALIUXIA Чевли Складирање Entryway Клупата, 2 Ниво Чевли Организатор Багажник, Чевли Полица Организатор Држи До 120KG, Entryway Складирање Клупата Идеален за Entryway, Спална соба, Хо

XIALIUXIA Чевли Складирање Entryway Клупата, 2 Ниво Чевли Организатор Багажник, Чевли Полица Организатор Држи

евалуација:

DEN 319.20
Од стока
Во магацинот

КАПАЦИТЕТ : Двоен слот завртка за инсталација, таа е повеќе солидна, одлична изработка.Тоа може да го поддржи тежина од 120 кг и може да се користи како чевли решетката или столче.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : На дното 2 полиците се користат за складирање на нормална големина на чевли, ИЛИ може да се користи за чување на растенија, вреќи или бања додатоци.ЧЕВЛИ КЛУПАТА И СКЛАДИРАЊЕ КОМБИНАЦИЈА : 60 * 30 * 42 CM, 80 * 30 * 42 CM, 100 * 30 * 42 CM, Идеална големина одговара на вашиот ходникот, плакар, гаража, дневна соба, спална соба, бања, патио или кујна.РАЗНОВРСНА СТИЛ : оригиналната боја за чевли решетката може да биде лесно да се комбинира со секој стил на мебел.Таа е погодна за двете едноставен модерен стил и ретро стил.МОНТАЖА И ОДРЖУВАЊЕ : Брзо и лесно собрание со сите потребни додатоци, мазна површина, мали растојанија, лесно да се чисти и одржува.

Детални спецификации

Додатоци на производи