.

.

Насликани се Избледени Разбиена Сина Линија Мрачно САД Американското Знаме - Decal Стил на Кожата одговара на оригиналот PS4 Игри Конзола

Насликани се Избледени Разбиена Сина Линија Мрачно САД Американското Знаме - Decal Стил на Кожата одговара на

евалуација:

DEN 406.80
Од стока
Во магацинот

Кожата го покрива врвот, од напред и од страна на конзола.Тенка уште е силна и се компатибилни со повеќето додатоци.Тешко винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.Лесно да се примени без меурчиња.Направен во U. S. A.

Детални спецификации

Додатоци на производи