.

.

Леано Железо Skillet Чистење Kit (4 парчиња) Chainmail Scrubber со Силиконски Подлога, Дрвен Четка и Пан/Скара Гребење

Леано Железо Skillet Чистење Kit (4 парчиња) Chainmail Scrubber со Силиконски Подлога, Дрвен Четка и Пан/Скара

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : 4-парче комбо вклучува : 1x chainmail scrubber со силиконски подлога insert, 1x дрвени четка, 1x рамни тава scraper, 1x грил тавата scraper.CHAINMAIL SCRUBBER - Тешки 316 од не ' рѓосувачки челик w/ лесно контрола со силиконска подлога вметнете за лесно отстранување на заглавени на храна.Машина за миење садови безбедно и хигиенски (не ќе се остарел).SCRAPER SET - 2 парче тешко поликарбонат pan & грил scraper сет за отстранување на најтешките изгорени храна дамки.ДРВЕНИ ЧЕТКА - Природни бамбус дланка се справи со кокосови влакна влакната е одлична за секојдневниот напор за чистење.ЗАДРЖУВА ЛЕЌАТА : Одлична за чистење & зачувување на леќата на вашиот леано железо садови, јаглероден челик пан, грил тавата, tortilla comal и Азија вок. (ВИДИ СООДВЕТНО ЧИСТЕЊЕ ИНСТРУКЦИИТЕ ПОДОЛУ).

Детални спецификации

Додатоци на производи