.

.

Yinpecly 15Pcs Црна ABS Десктоп Кабел Grommets 2.09 инчен(53mm) Пластика Дупка Покрие Тркалезна Форма за Менаџирање и да се Крие од Папочната Канцеларија КОМПЈУТЕР Биро Жица Органи

Yinpecly 15Pcs Црна ABS Десктоп Кабел Grommets 2.09 инчен(53mm) Пластика Дупка Покрие Тркалезна Форма за Менаџирање

евалуација:

DEN 2380.80
Од стока
Во магацинот

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Големина : 63 x 15mm / 2.48" x 0.59" (Max.Dx H); Дното Дијаметар : 51mm/2.01";Одговара Дупка со Дијаметар : 53mm / 2.09". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени од високо квалитетна ABS пластика, electroplate површината процес , мала тежина, но анти-корозија, добра отпорност на абење и трајни производи за употреба. 【ПРЕДНОСТ】-Отстранлив капак,snap-на врвот капак за лесно отстранување,флексибилни отворање прифаќа повеќе кабли од било која насока,што го прави лесно да се прилагоди на кабелот така што кабел се вклопува удобно. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Инсталацијата е едноставен и лесен,намалување на црни гумени прстен,а потоа ставете главниот дел на grommet директно во дупка и да почне да ги сокриете сите на кабли и жици. 【АПЛИКАЦИЈА】- Организира жици мозок и кабелот од компјутерот клупи, канцелариска опрема, компјутерски компоненти, забава системи во дом, канцеларија и училиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи