.

.

FEIYIYANG Движат Платформа Рака Камион Камион со Платформа Тркала Пластични Шасија и Метал Количка за Рачка за Предмети за Домаќинството Товарен Транспорт се Движи Пр?

FEIYIYANG Движат Платформа Рака Камион Камион со Платформа Тркала Пластични Шасија и Метал Количка за Рачка

евалуација:

DEN 1406.40
Од стока
Во магацинот

3 избор на Тркала, mute3 има подобра го исклучите ефект.Капацитет : 175kg/ 385lb, 225kg/ 495lb.Материјал : пластични+метал.Големина : 73*49cm(38.7*19.3 инчен), 82*50cm(32.3*19.7 инчен).Лесни, издржливи, зацврстување на товарот, погоден за транспорт на цвет садови, електрични апарати, изразат испорака, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи