.

.

VEROMCAO Виткање Чување на Кутии Patricks Ден Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни Кутии за Складирање со Рачки Трајни Складирање Кошеви за Ста

VEROMCAO Виткање Чување на Кутии Patricks Ден Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни

евалуација:

DEN 1970.40
Од стока
Во магацинот

Внимание : не wrung надвор, но и на локално ниво гмечи.Зрела Технологија на Печатење Гаранција Теми Јасно и Лошиот да Исчезнат.Лесен За Употреба】Рачка На Двете Страни Да Се Движат Кутии За Складирање Expediently.Тоа може да бидат обесени во сенка или пеглаат на ниски температури, а не машина-изми или печете.Живописни и Боја Теми се Избрани по Истражувања на Пазарот, Фитинг за Потребата од Повеќе Наврати.Перење Method Suggesting делумно да се мијат Чување на Кутии со избришете ја со влажна крпа.висок квалитет на СТП и голем капацитет на складирање коцки овозможи да се стави многу работи и живописни теми прави дома поубаво. 【Стилски Теми】Мода Теми на Декоративни Складирање Коцки е Multitudinous.Чување на Кутии со рачка од двете страни за да се олесни ракувањето со чување на кутии.

Детални спецификации

Додатоци на производи