.

.

Yinpecly 10 Компјутери 3.15 Инчен Голем Мозок Grommet Прилагодливи PC Компјутер Кабелот Кабел Жици Организатор Пластични Дупка Покрие Биро Жица Кабелот Кабел Grommets Plug Капа Бра

Yinpecly 10 Компјутери 3.15 Инчен Голем Мозок Grommet Прилагодливи PC Компјутер Кабелот Кабел Жици Организатор

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

【Квантитетот и Материјал】- 10 компјутери црна биро grommets за банкарскиот менаџмент, направени од цврсти пластични, трајни производи за употреба, во организирањето на вашето биро и да ја задржите вашата работна површина чисти. 【Жица Организатор】- Биро жица организатор grommet, ќе ви овозможи да помине кабли преку врвот на масите уреден, создавање на организиран се погледне и чување на глас повеќе чисти во компјутери и работни области. 【Прилагодливи Усна】- Изградена-во пролет, мал прилагодливи се отвори дупка за водење на жици преку тоа и чување на жици повеќе уредно, повеќе одговараат за потенки мозок како што се usb кабелот, телефон chargerwire, тастатура жица,жица глувчето,итн. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Лесно да го вметнете во некоја дупка, и лесно може да го замени оригиналот, вкупната големина на grommets мерки 90 x 23mm / 3.54" x 0.91" (Max.Dx H), опремени со монтажа дупка со дијаметар е 80 мм/ 3.15 инч. 【АПЛИКАЦИЈА】- Биро кабелот grommet може да се уредно организира жици од компјутерски бироа, PC периферни, канцелариска опрема, забава системи во дом, канцеларија и училиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи