.

.

Amagabeli 10x10 Круг Леано Железо Почиста 316 од не ' Рѓосувачки Челик Chainmail Scrubber за Леано Железо Пан Skillet Почиста за Јадења Леано Железо Тенџере Садови Додатоци

Amagabeli 10x10 Круг Леано Железо Почиста 316 од не ' Рѓосувачки Челик Chainmail Scrubber за Леано Железо Пан

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Rustproof & Широк Апликации : Мазна и мека chainmail површината, лесно да се чисти и се уште сосема нов после секоја употреба, долготрајни чистење алатки за вашиот садови, широко апликации за леано железо тави, леано железо skillet, griddle, холандски печка, ставете тенџере, длабоко уста чашата, вафли создателот, вок, стакло, јадења, печење, чај тенџере, cookie лист, пита пан, глина тенџере и многу повеќе.Отстрани Тврдоглави Дамки Високо Ефикасно : Чисти паста леано железо тави - без притисок со мазна прстени, двојно detergency, лесно отстранување на тврдоглави дамки како што ставете тенџере, само го користите топла вода и овој класичен chainmail scrubber да се чисти вашиот ставете тенџере без детергент, во случај на тврдоглави дамки, тоа исто така може да бидат отстранети без загадување.Мазна & Трајни : Премиум 316 од не ' рѓосувачки челик леано железо почиста во димензија на 10 инчен дијаметар со класичен мазна chainmail прстени и рачно затворени прстени интерфејс овозможува нежна безбеден третман на леано железо тави, ставете тенџере, чаши, садови и др.

Детални спецификации

Додатоци на производи