.

.

JKPOWER Градина Рачно Ткаени Дрво Кошница Ткаење Складирање Кошница Овошје и Зеленчук Кошница Woodchip Ткаење Кошница Браун

JKPOWER Градина Рачно Ткаени Дрво Кошница Ткаење Складирање Кошница Овошје и Зеленчук Кошница Woodchip Ткаење

евалуација:

DEN 316.80
Од стока
Во магацинот

♥Производите се уникатен и препознатлив личноста;. ♥зелена заштита на животната средина и трајност; едноставни и природни природни;. ♥чиста бамбус намали бамбус суровини;. ♥висока затегнувачка сила;. ♥нема напукнување и кршливи; исклучително мека; земјоделско домаќинство ткаени мебел земјоделски алатки; како на пример, бамбус душеци; генерализирање; бамбус сито Бамбус занаети и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи