.

.

Yinpecly 5pcs Флексибилни Мека Пластика Кабел Кабелот Биро Grommet за Жица Организаторот Одговара 2.05/52mm Дупка Црна Табела Поклопец Дупка за Кабел за Управување со Жица Орга?

Yinpecly 5pcs Флексибилни Мека Пластика Кабел Кабелот Биро Grommet за Жица Организаторот Одговара 2.05/52mm

евалуација:

DEN 996.00
Од стока
Во магацинот

【ГОЛЕМИНА】- 2.44" (62mm) макс. дијаметар; дното дијаметар : 52mm/2.05";Одговара Дупка со Дијаметар : 50mm / 1.97". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени од мека пластика, трајни и отпорност на корозија; Флексибилни отвори може да прифати повеќе жици од која било насока и може да помине низ повеќето кабли. 【ПРЕДНОСТ】-Црна боја направи компјутер биро прекрасен изглед; Управување и кријат различни кабел тип, да ги задржи вашите статистика табела повеќе уредна и чиста. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Едноставно ударна дупка, место телото на grommet директно во дупка; Ова е флексибилен стил, треба дупка помалиот да се направи тесна натпревар. 【АПЛИКАЦИЈА】- Организира жици мозок и кабелот од компјутерот клупи, канцелариска опрема, компјутерски компоненти, забава системи во дом, канцеларија и училиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи