.

.

Culina Леано Железо Леќата Stick & Сапун Set &нерѓосувачки Scrubber | Сите Природни Состојки | Најдобро за Чистење, Не-стап Готвење & Враќање | за Леано Железо Садови, Skillets, Тави & ?

Culina Леано Железо Леќата Stick & Сапун Set &нерѓосувачки Scrubber | Сите Природни Состојки | Најдобро за Чистење,

евалуација:

DEN 2376.00
Од стока
Во магацинот

OPTIMIZER ПОСТАВИТЕ Чисти & Сезона вашите Леано Железо создавање на не-стап површина, која го прави готвење и чистење леано железо полесно и вашата храна дегустација големи!.ЛЕЌАТА се ДРЖИ СО 100% ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ Чиста ефективни едноставност, која работи во секое време!.ЧИСТИ ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО Сет вклучува нашите Леано Железо Сапун за разлика од детергент врз основа сапуни, овој сапун е формулиран со 100% природна растителна основа масла и бесплатно на сулфати, фосфати, parabens & петрохемија!Пријател на леано железо & на вашите раце!.Произведено ВО САД Сите наши Culina кулинарски производи се Кошер произведени исклучиво во сад користејќи ја само со највисок квалитет состојки.ЗОШТО Culina ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ЛЕЌАТА?Бидејќи лидерите во леано железо се заколнам од Culina бренд за сезоната нивните леано железо.Од нова леано железо skillets, да гроздобер леано железо skillets, тие доверба Culina да сезона нивниот тави до совршенство во секое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи