.

.

Asiahorse Прилагодување Мо Ракав Продолжување Напојување Кабел за Полнење 18AWG ATX/EPS/8-пински PCI-E/6-пински PCI-E (Бела)

Asiahorse Прилагодување Мо Ракав Продолжување Напојување Кабел за Полнење 18AWG ATX/EPS/8-пински PCI-E/6-пински

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

1.1x24 Pin ATX Продолжување Кабел, 1x(4+4) Pin EPS Кабел,2x8-Pin PCI-e Кабел,2x6-Pin PCI-e-Кабел. 2.Секој псу кабли доаѓа во 300мм во должина со црна конектори на двата краја,вклучува кабел чешли (3 Pcs секој кабел). 3.ТРОЈНО слој кабел ткаење дизајн со 18 AWG жица,го помине тестот Механика. 4.За чиста кабел за управување и единствен дизајн нуди подобро решение да modding ентузијасти со М/Б и PCI-E Кабли. 5.Две боја на кабел чешли : Црно и бело чешли во пакет, кој може да се користи со вашиот случај, според вашата желба.

Детални спецификации

Додатоци на производи