.

.

Pwr Долго 6Ft 2 Prong Поларизирана Кабелот за Напојување за Bose-Придружник 3 5 Мултимедијални Говорникот Систем SoundDock 10, SoundTouch 20 30 Acoustimass 15 16 Серија II Домашна Говорникот Само

Pwr Долго 6Ft 2 Prong Поларизирана Кабелот за Напојување за Bose-Придружник 3 5 Мултимедијални Говорникот Систем

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Висок Квалитет 2 Prong Екстра Долг 6 Метри AC Кабелот за Напојување / Ro HS Заверена NISPT-1 2/C 18 AWG(0.824mm2) 105 C 300 V "ФОЛКСВАГЕН" -1 108540-001 FT1 / КОНЕКТОРИ : IEC-60320 (IEC320) C7 да NEMA 1-15 P.ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата - 24 Месеци Размена.PWR+ е WA, USA врз основа на компанијата.Ние сме пријателски Поддршка на Корисниците на Експерти.КОМПАТИБИЛНОСТ : Bose-Придружник 3, 5 Мултимедијални Говорникот Систем; Bose-Sound Dock 10, Bose-Sound Touch 20 30; Bose-Acoustimass 15 16 Серија II; Bose Самостојна 15 Ѕид Кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи