.

.

MOTONG за Garmin Fenix 6X Про Замена Бенд - 26mm Dual-Бои Силикони Замена за врвка за Рака Бенд за Garmin Fenix 6X Pro/6X /Fenix 5X/5X Пулс/Спуштање Mk1(Црна + Сина)

MOTONG за Garmin Fenix 6X Про Замена Бенд - 26mm Dual-Бои Силикони Замена за врвка за Рака Бенд за Garmin Fenix

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Се истакна : Ова силикони бенд е погодна за Garmin Fenix 6 X Про, Garmin Fenix 6 X, Garmin Fenix 5 X/5 X "Пулс", Garmin Потекло Mk1, Garmin Fenix 3/3 ЧАС, Garmin Fenix 3 Сафир, Garmin Fenix 2/1, Garmin Quaitx 3, Garmin tactix Делта.Garmin Fenix 6 X Про замена бенд е направен од висок квалитет со силиконска и се чувствуваат удобно на вашиот зглоб.И лесно да се инсталира.Garmin Fenix 6 X зглоб види рака е lengh се прилагодливи за различни зглоб без разлика мажи или wowen,сите добро се вклопува.Издржливи и Здрав Совршен бенд за Garmin Потекло Mk1, различни бои со различни расположение кога ќе работат и патуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи