.

.

LazyMe Еден/Два Држачи за Носителите на Четка за заби Глави Носителот Компатибилен со Орално-Б Еден Полнач Држач, Четка за заби Глави Носителот Компатибилен со Орално-

LazyMe Еден/Два Држачи за Носителите на Четка за заби Глави Носителот Компатибилен со Орално-Б Еден Полнач Држач,

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

полначот носител е исклучиво за Усни-Б 3757 полнач. (не е компатибилен за други Усно-Б полначи).Полначот и четка за заби носителот врши како точно како што е наведено за моделот на полначот и четка за заби глави наведено.Ова се вклопуваат во право околу четка полнач совршено.Ние нудиме малку опфаќа за заби глави премногу, ASIN : B01 M0 UJVMN.Совршено се вклопува и води база на чистење од израстоци со detaching главата секое време, средства за чистење.четката глави носителот може да се сместат две глави за Перорална-Б D12,D16, D20,D29,D34,D36;PRO600,PRO650,PRO700,PRO1000,PRO2000,PRO2500,PRO3000,PRO4000.PRO5000,PRO6000,PRO6500,PRO7000.

Детални спецификации

Додатоци на производи