.

.

GAXQFEI Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион со Исклучување на Тркала, Виткање Преносни Количка, Задебелена Pp Индустриски Притисни Количка, за Вчитување ?

GAXQFEI Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион со Исклучување на Тркала, Виткање Преносни Количка,

евалуација:

DEN 1036.80
Од стока
Во магацинот

Погодна за Внатрешна и Надворешна Употреба.【Силна Оптоварување Beacapacity】Виткање Платформа Камион, Автомобилот Плоча е Направена од Висока Цврстина Pp, со Единствен Дебелина, Стабилна Стрес, Компресија и Отпорност на Топлина,Ng Beacapacity; Површината Не се Лизга Шема, Стоката Не се Лесно да Се Лизга, и Тоа е Безбедно за Транспорт. 【Виткање Складирање】Тешки-Должност Рака-Притисни Платформа Камион Има Свитлива потпирачи за раце и Лесно Може да Се Чуваат во Кратко Време, Заштеда на Простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи