.

.

Игри Тастатура RGB USB Кабелска Виножито Тастатура Наменета за PC Гејмерите, PS4, PS5, Лаптоп, Xbox, Nintendo Прекинувач, Orzly - RX-250 Hornet Издание (Црна) Бренд: Orzly

Игри Тастатура RGB USB Кабелска Виножито Тастатура Наменета за PC Гејмерите, PS4, PS5, Лаптоп, Xbox, Nintendo

евалуација:

DEN 475.44
Од стока
Во магацинот

RGB Тастатура е направена за Десктоп PC i Mac PS5 Xbox Серија X|S Stadia Play Station 4 И Xbox Еден & Лаптоп.На RX250-К е ергономски дизајниран.Удобно и одлична алатка за пишување и канцелариски работи и игри.Виножито позадинско осветлување игри тастатура : 3 различни начини на осветлување, 4 backlight brightness нивоа и дишењето режим.Јасно униформа keycap backlighting. 19-Копче Rollover поддршка и вграден во Анти-ghosting технологија бидете сигурни дека секоја притискање е снимен.Брзо, одговорно и тивко Мембрана прекинувачи.Вграден-во дренажа пристаништа брзо да ги отстрани течности во случај на истури, заштита на вашата тастатура од оштетување.Wired, за заостануваат-слободен одговор.Вклучува свитлива застане за да ви понудиме уште една пишување позиција како што е прикажано на Видео и исто така и во слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи