.

.

Запад Хајленд White Terrier , Millesimal Финост 999, Куче Ѓердани, Limited Edition, Artdog

Запад Хајленд White Terrier , Millesimal Финост 999, Куче Ѓердани, Limited Edition, Artdog

евалуација:

DEN 1775.76
Од стока
Во магацинот

УМЕТНОСТА КУЧЕ КОЛЕКЦИЈА.Овие ѓердани не се произведени никаде на друго место во светот!.Совршен подарок со извонредна прецизност на извршување!.Мајсторски направена од Најдобрите полски Уметник!.Ограничено издание произведени специјално за вас!.

Детални спецификации

Додатоци на производи