.

.

QSFPTEK 25G SFP28 Модул LC Single-Mode Transceiver 25GBASE-LR за Cisco SFP-25G-LR-S, 1310nm, сса 10 километри, со ХУМОР

QSFPTEK 25G SFP28 Модул LC Single-Mode Transceiver 25GBASE-LR за Cisco SFP-25G-LR-S, 1310nm, сса 10 километри,

евалуација:

DEN 1175.76
Од стока
Во магацинот

Компатибилен за SFP-25 G-LR-С. 25 G Ethernet 1310nnm, LC конектори, поддршка за ХУМОР, до сса 10 километри.Тоа е целосно во согласност со SFP28 MSA, CPRI и e CPRI стандард. 25 G SFP28 Single-Mode Трансиверите : Тоа обезбедува 25 GBASE Ethernet поврзување опција за 25 G Ethernet, телеком и центарот за податоци.Работна температура : 0℃ ~ +70℃, Tx Power(d Bm) : -7 ~ +2, Rx Sens.(d Bm) : < -11. Лесен за користење : Plug and play, топло-pluggable.ХУМОР поддршка : ХУМОР ви овозможува да го следи критични информации, да дознаете некои потенцијални проблеми.Широко се користи во влакна прекинувачи, рутери, NIC, сервер или други оптички влакна опрема со 25 Gb SFP28 пристаништа. 100% високо квалитетни производи : Ние секогаш строго контрола на квалитетот на производот, секој модул биле индивидуално тестирани на прекинувачи пред превозот, купувачите можат да бидат сигурни да се купи.По-продажбата на Услугата : Нашата 25 GBASE Ethernet имаат 30-дневно бесплатно вратите, 3-годишна гаранција, живот, технологија поддршка.Ние нудиме многу компатибилни опции, ако вашиот бренд не се наведени тука, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи