.

.

Стигнат До Ултра Чиста Мека Четка, 4 Пакет

Стигнат До Ултра Чиста Мека Четка, 4 Пакет

евалуација:

DEN 182.40
Од стока
Во магацинот

Конец-како влакната отстранување на плак длабоко помеѓу забите и заедно со непцето, за поцелосен чисти**.Јазик почиста отстранува лошиот здив го предизвикуваат бактерии.Две слободни капи за да се заштити вашата четка за заби.Научно аглеста вратот.Мека палецот одмор.

Детални спецификации

Додатоци на производи