.

.

Времето Алатка за Полнење за Мерцедес Бенц (НП 642)

Времето Алатка за Полнење за Мерцедес Бенц (НП 642)

евалуација:

DEN 4799.76
Од стока
Во магацинот

Овој комплет е дизајниран да се усогласи camshaft времето агол на правилна позиција.Задржување алатка за монтажа на времето синџир на camshaft затегнувачки.Комплет вклучува : 642 589 00 31 00, 642 589 01 40 00, 642 589 04 40 00, 111 589 03 15 00, 112 589 03 40 00,.

Детални спецификации

Додатоци на производи