.

.

2021 Најновите HP 15.6 FHD IPS Предводник на Лаптоп, 11 Генерација Intel 4-Core i5-1135G7(До 4.2 GHz, Победи i7-1060G7), 16GB RAM меморија, 512GB PCIe SSD, Ирис Xe Графика, WiFi, Bluetooth, Win10 S

2021 Најновите HP 15.6 FHD IPS Предводник на Лаптоп, 11 Генерација Intel 4-Core i5-1135G7(До 4.2 GHz, Победи

евалуација:

DEN 16536.00
Од стока
Во магацинот

1920 x 1080 резолуција може да се пофали импресивен боја и јасност. (Ако видите "Надградите вашата верзија на Windows" дел, да се биде внимателен да не кликнете на "Оди до Продавница" линкот кој таму се појавува.Тоа ви дава огромен простор за да ги зачувате сите на вашите датотеки. 【Надгради складирање на 512 GB PCIe NVME SSD】Овозможува голем простор за складирање за огромни датотеки, така што ќе може да собере важни дигитални податоци и работат на вашиот пат низ него со леснотија.Уживајте во извонредно забава и игра, поток и да создаваат содржини со забрзан перформанси. 【Надогради до 16 GB DDR4 RAM меморија】Значителни high-bandwidth RAM меморија за непречено извршување на вашите игри и фото - и видео-уредување на апликации, како и повеќе програми и интернет пребарувач јазичиња сите одеднаш.4 GHz база фреквенција, до 4.6" FHD Анти-отсјај микро-раб на Екранот】15. 【Windows 10 Дом во С режим】Ќе може да се префрлат на редовна windows 10 : Притиснете го копчето "Start копчето" долниот лев агол на екранот; Изберете "Settings" иконата горе "моќ" икона;Одберете ја Ажурирање Изберете "Добиете" опција под "Switch надвор од S режим"; Хит Инсталирате.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи