.

.

VViViD Црна Пластика Telescoping Должина Подготовка & Портфолио Цевка (25-41)

VViViD Црна Пластика Telescoping Должина Подготовка & Портфолио Цевка (25-41)

евалуација:

DEN 273.60
Од стока
Во магацинот

Отпорност на пластични изградба е високо отпорна на гребење и оштетување, чување на вашите документи, побезбеден!.Копче заклучи капак лесно се вклопува во место и се држи надвор речиси сите водата и светлината.Заклучување механизам ги држи вашата цевка во својата посакуваната должина, која може да телескоп (во 2" зголемувања) од 25" до 41".Аголна дизајн минимизира тркалање и да ги чува содржината постабилна.Тешки-должност за носење на рака лесно се прилагодува на вашиот посакуваната должина.Идеален за архитекти, инженери, уметници & илустратори.Одлично за складирање на хартија во ролни, mayfair, следење на хартија, сина отпечатоци, мапи, платно и постери.Исто така се одлични за чување и транспорт на подарок завиткување и спортски стока.

Детални спецификации

Додатоци на производи