.

.

Lonjew Дрво Swan Мушка Складирање Послужавник, Мушка Случај со Капак, Семе Мониста Организатор Сад Транспарентен Јасно Капак, Мушка Фах Магнет Поклопец, Магнетна Игла, Н

Lonjew Дрво Swan Мушка Складирање Послужавник, Мушка Случај со Капак, Семе Мониста Организатор Сад Транспарентен

евалуација:

DEN 542.40
Од стока
Во магацинот

Секој дел е внимателно дизајниран.Можете да ги организирате со ставање различна боја монистра во секоја област.Мулти-цел магнети ви овозможи да ги приложите вашите игли за мушка организаторот.Можете да изберете на која мушка да се користи без отворање на капакот.накит, обетки, ѓердани, дијаманти, бисери и мали скапоцени камења.На транспарентен капак ви овозможува да видите бисери внатре.МАГНЕТНА ИГЛА НОСИТЕЛОТ - На магнети кои имаат капакот од мушка организатор осигурате дека вашиот игла не се изгуби, а тоа е везана.

Детални спецификации

Додатоци на производи