.

.

100 Нога SMA Машки да SMA Машки Пати Микробранова LMR240 Ultraflex Антена 50 Ohm Кабел Собрани од Сопствени Кабелска Конекција

100 Нога SMA Машки да SMA Машки Пати Микробранова LMR240 Ultraflex Антена 50 Ohm Кабел Собрани од Сопствени

евалуација:

DEN 132.00
Од стока
Во магацинот

Пати Микробранова Ултра Флексибилни LMR240 U има заробени центар диригент и гума надворешниот јакна дизајниран за повеќе свиткување/flexing циклуси.Тоа се користи како за внатрешна и надворешна употреба.Конектори : RFI-RSA-3000-X SMA Машки да SMA Машки.LMR 240 Ultraflex SMA Машки да SMA Машки.Направен во Далас, соединетите американски држави со Сопствени Кабел Доживотна Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи