.

.

РК КРАЛСКАТА KLUDGE RK71 Механички Тастатура 70% Компактен Bluetooth Тастатура 71 Копчиња,Tenkeyless USB Кабелска/Безжичен Пренослив Игри/Канцеларија со самостојна ги Копчињата со ?

РК КРАЛСКАТА KLUDGE RK71 Механички Тастатура 70% Компактен Bluetooth Тастатура 71 Копчиња,Tenkeyless USB Кабелска/Безжичен

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

【MACOS И WINDOWS ДИЗАЈН,】 Функција Копчиња и Копчињата за Кратенки се дизајн за двете Mac OS и Windows, како што се апликациите прекинувач, светлина прилагоди и така натаму. 【71 КОПЧИЊА СИНА SWITCH】Класичниот компактен 71 копчиња, Тоа го има истиот допир чувство како цреша switch, средни отпор, издржливост и одговорност.Без разлика колку долго сте тип или како интензивна вашиот гејмерски маратони, вие сте секогаш удобно.Користете FN + ДОМА да го изберете вашиот идеален режим, за местење на светлината и блескав брзина слободно.Добиете некои светла за да се земе вашата блуз подалеку и да се направи вашиот ден.Исто така, доаѓа со монтажни USB кабел за податоци, можете лесно полнење на тастатурата додека менувањето на жичен режим.

Детални спецификации

Додатоци на производи