.

.

Кревет Влошки за Инконтиненција Перат,34X52 (2 Парчиња), Не се Лизга Инконтиненција Кревет Подлога,Водоотпорен Душек Подлога за Жените,Aldults,Деца и Куче

Кревет Влошки за Инконтиненција Перат,34X52 (2 Парчиња), Не се Лизга Инконтиненција Кревет Подлога,Водоотпорен

евалуација:

DEN 763.20
Од стока
Во магацинот

Висока густина полиестер/rayon и Полиестер fiberfill слој , со цел да се апсорбираат брзо и заклучување во влага за заштита на вашиот лист и душек од било течни или телесни течности. ✔ Leakproof Бариера и Здрав Материјал : висококвалитетен Полиестер памучна крпа површина – Спиење добро и се будам со чувство природни.Alsunny е Инконтиненција кревет влошки ќе биде подготвен да понуди премиум заштита, време и време повторно.Одлично за возрасни, деца, постпартален бремена,постари и домашни миленици или потешкотија,ги штити мебел,медиокритет обука или домашно милениче обука;исто така, тоа може лесно да биде укината за патување. ✔ Не се лизга и Издржливи : На underpad дизајн овозможува да лежи рамно без зачестеноста; уште поважно;На Alsunny кревет подлога долен слој е направен од Полиестер/Полиуретан,тоа е потрајни од други ПВЦ материјали; издржат стотици употреба и мие тест.Пакетот Вклучува : 2 парчиња 34x52 Инч.✔ Мулти-се користи Водоотпорен Заштитник : лист заштитник е мека и noiseless за мирен ноќен сон додека безбедно заштита на вашиот душек.Внатрешниот слој е направен со висока густина полиестер/rayon и Полиестер fiberfill за максимална absorbency;Двојно водоотпорен слој на слузницата за да се обезбеди 100% водоотпорни;Висок квалитет на СТП долен слој , да се избегне било PVCs, phthalates, и гума мирис.

Детални спецификации

Додатоци на производи