.

.

WORKPRO Гаража Алатка Организатор Ѕид Градина Алатка Организатор Складирање Рек Тешки Алатка Закачалки 64 Инчен со 8 Прилагодливи Куки и 4 Шини

WORKPRO Гаража Алатка Организатор Ѕид Градина Алатка Организатор Складирање Рек Тешки Алатка Закачалки 64 Инчен

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 4 парчиња 16inch алатка за складирање багажник, 8 компјутери складирање куки во 4 големина, избрани подлога и сврзувачки елементи за брза инсталација.Прилагодливи Складирање Куки : куките може да се прибере на железнички лесно и да се движат наоколу за да одговара на вашите различни потреби.Надградба на заклучување дизајн може да се заклучи кука на железнички повеќе цврсто и лесно да се ослободи.Универзална Инсталација : Може да се инсталира на base, ѕид studs, или ѕидот.До 64 инчен складирање должина може да ви помогне да заштедите на вашиот простор за складирање на повисок степен.Мулти Цел : Совршен за бесење вашата гаража опрема, градина алатки, тешки животни како столици, колички, rakes, shovels, скали и повеќе.Гума-слој може да се спречи алатки од тоа да биде изгребани и лизгање.Силен и мала Тежина Материјал : полици за складирање се направени од силен и мала тежина ПВЦ материјал, се спротивстави на корозија и водоотпорен, може да тежина 75lbs по линеарна нога.Куките се направени од цврст челик, осигурете се одличен квалитет и трајност.

Детални спецификации

Додатоци на производи