.

.

Yheakne Boho Бисер Триаголник Ѓердан од Злато И Бисери Ѓердан Минималистички Y Ласо Ѓердан Геометрија Синџир Накит, за Жени и Девојчиња (Злато)

Yheakne Boho Бисер Триаголник Ѓердан од Злато И Бисери Ѓердан Минималистички Y Ласо Ѓердан Геометрија Синџир

евалуација:

DEN 180.00
Од стока
Во магацинот

Бисер Y Ѓердан Синџир направен од висок квалитет на алуминиум,лесно да одговара на облека.Злато Y Капка Ѓердан Ѓердан со Вистински Слики,да ги задржи на боја, а не исчезнат.Триаголник Синџир Ѓердан пристап 18inch,прилагодлив за вас.Злато Ласо Y Ѓердан одговараат за секојдневно носење или партија, свадба, матурска ноќен клуб или било какви посебни прилики.Бисер Капка Ѓердан.Ако има било какви проблеми по приемот на производот, ве молиме да не контактирате на време и да се ВРАТИ & CHANGE label.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи