.

.

Лаптоп DVD Режач Gt50n Sata Dvd-rw Замени со Gt40n Gt51n Gt60n Т-l633 / Sn-208 / Gt30n / Gt50n / Ds-8a8s Одговара за Леново G550 G470 G480 G450 G475 G485---lp306

Лаптоп DVD Режач Gt50n Sata Dvd-rw Замени со Gt40n Gt51n Gt60n Т-l633 / Sn-208 / Gt30n / Gt50n / Ds-8a8s Одговара

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

GT50 N SATA DVD-RW оптички дискови.Одговара за Леново G550 G470 G480 G450 G475 G485. го замени со GT40 N GT51 N GT60 N Т-L633. го замени со / SN-208 / GT30 N / GT50 N / DS-8 A8 S.Супер Мулти DVD 12.7 мм Тенок Внатрешен SATA Диск.

Детални спецификации

Додатоци на производи