.

.

LG WH16NS40 16X Blu-ray BDXL DVD CD Внатрешни Режач Вози Пакет со Слободни 3pk 25GB М-ДИСК BD + SATA Кабел + Монтажа Завртки

LG WH16NS40 16X Blu-ray BDXL DVD CD Внатрешни Режач Вози Пакет со Слободни 3pk 25GB М-ДИСК BD + SATA Кабел +

евалуација:

DEN 1872.00
Од стока
Во магацинот

LG внатрешни вози пакет вклучува 3 пакет на М-ДИСК BD, SATA кабел, кабел за струја, 4 монтажа завртки.М-ДИСК користи не-сам рок-како податоци слој, кој е потрајни од рефлексивни органски боја-базирани слоеви се најде во конвенционалните Двд-а.Пишување врз М-Дискови со користење на M-ДИСК поддржани диск овозможува трајно складирање на податоци траат до 1000 години.Максимална горат брзина на 16x за BD-R, 16x за DVD-R/+R и 48x за CD-R, максимална брзина на читање 12x за BD-R, 16x за DVD-R/+R и 48x за CD-R, максимум DVD со Двоен Слој (DL) горат брзина на 8x и прочитајте брзина на 12x.Оперативен системски побарувања : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Големината на баферот 4.0 MB со под-кандидира за превенција функција вградени.

Детални спецификации

Додатоци на производи