.

.

EZGO 100pcs Длабоко Чистење Заби Брише Прст Четка Забите Брише Орален Четка Прозорци Латекс Слободни Нане Вкус

EZGO 100pcs Длабоко Чистење Заби Брише Прст Четка Забите Брише Орален Четка Прозорци Латекс Слободни Нане Вкус

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

Доаѓа со 100 поединечно завиткани четка брише, одлично за на пат.EZGO Прст се четка забите брише се дизајнирани да се отстрани филм што се гради на забната површина, овој филм може да го инхибираат глеѓ пропустливост, се создаде здрава орална средина за вашите заби.Може да се користи како уста бакшиш или почиста пред датумот на состанокот, белење на заби или со други за движење, Веднаш да Заличи Вашето Насмевка По една Шолја Кафе или Чаша Црвено Вино.Без вода е потребно, Шеќер слободни, Нане Вкус(нане ароматичните freshens здивот и остава устата чувство чистење), Преносни, Свеж здив и чистење на забите.Може да се земе EZGO на забите се избрише во движење, пешачење, кампување, trival итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи