.

.

SDFOOWESD породилно перница со полно тело перница тело перници за возрасни Бременоста Перница за Страна Sleeper,Двојно Оптоварување Перница за Породилно, од Страна на Пер?

SDFOOWESD породилно перница со полно тело перница тело перници за возрасни Бременоста Перница за Страна Sleeper,Двојно

евалуација:

DEN 648.00
Од стока
Во магацинот

На убаво дизајниран перница е неопходен подарок за родендени, Божиќ,Денот на Вљубените,Ден на Мајката и годишнина.Исто така добро присутна за да се покаже вашата нега за да некој што го сакаш.Оваа бременост перница има патент од надвор за лесно чистење.перницата е удобност и следете ги обликуваат и обликот на вашето тело и помага во олеснување на болки во грбот, вратот и беспомошна, долниот дел на грбот.Кривата дизајн кој одговара на ' рбетот може поддршка на половината, го намали притисокот на половината и ублажување на болката во грбот.Растојанието помеѓу две перници може да се прилагоди за да ви даде најмногу удобно искуство.Тоа ги ублажува притисокот на зголемување на стомакот, го исполнува просторот помеѓу стомакот и креветот површина, и обезбедува соодветна поддршка за стомакот во текот на бременоста.

Детални спецификации

Додатоци на производи