.

.

8 Компјутери Дупка Видов Вежба Малку, од Легиран Челик Стакло Дупка Настроената Дијамант Вежба Малку Сет за Керамика и Порцелан

8 Компјутери Дупка Видов Вежба Малку, од Легиран Челик Стакло Дупка Настроената Дијамант Вежба Малку Сет за

евалуација:

DEN 285.36
Од стока
Во магацинот

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЛЕГИРАН ЧЕЛИК : стакло дупка настроената е направен од високо-квалитет легиран челик материјал, кој е силен, носат-отпорни, издржливи и долготрајни.ЕФИКАСНА : На машина главата дел од шупливи вежба група усвојува рецка дизајн, кој може брзо да се отстрани чипови и висок ефикасноста на работата.ПРОЦЕС : дупка видов група користи подебел слој на песок и рамномерен слој, кој има отпорност на абење и е многу практична.ЛЕСЕН за КОРИСТЕЊЕ : плочка дупка настроената е идеална алатка за дупчење на проекти.Тоа е едноставен за ракување и лесен за користење, што дава голема погодност за дупка дупчење.ПРИМЕНА : Дупка видов битови се користат во удирање операции како што се стакло, керамика, подни плочки, мермер, и vitrified плочки.Спецификација : Предмет Тип : Кристал Дупка Видов Материјал : Легиран Челик Должина : 50mm / 1.96 во Дијаметар : 8mm / 0.31 во Работна Длабочина : 30мм / 1.18 во Пакет Листата : 8 x Кристал Дупка го Видел.

Детални спецификации

Item Type:
Rhinestone Hole Saw
Material:
Alloy Steel
Length:
50mm / 1.96in
Diameter:
8mm / 0.31in
Working Depth:
30mm / 1.18in 
Package List:
8 x Rhinestone Hole Saw :

Додатоци на производи