.

.

TOOYFUL 1 Сет DIY Гласник Торба Одлуки Материјал Долга Рака на Рака Ткаени Делови Решетката Ткаенина Crossbody Торба за Полнење Занаети Проекти за Дама Девојки Возрасни Пода

TOOYFUL 1 Сет DIY Гласник Торба Одлуки Материјал Долга Рака на Рака Ткаени Делови Решетката Ткаенина Crossbody

евалуација:

DEN 346.08
Од стока
Во магацинот

Направени од плетени лента, квалитетни и издржливи.Нашите пластична мрежа облека се флексибилни, и ќе можат да ги користат повеќе пати.Комплет вклучува сите делови потребни за да ја направите вашата торба, која е многу лесно да се направи.Тоа е многу погодна за DIY плетење проекти, занаетчиски курсеви, родител-дете интеракција, релаксација, итн.Најдобар подарок : Оваа група на торба за изработка на додатоци е одличен подарок за семејство, пријатели или занает љубовници.На готовиот производ може да се користи како подарок за роденден, за Нова Година, Божиќ, годишнина, Денот на Вљубените.На готовиот торба може да се сместат мали предмети како мобилни телефони, лаптопи, кармини, козметика, чадори, итн.Тоа е дневна суштинско значење торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи