.

.

Сончево Дрво HBP2436T-Сончев Дрво HBP2436T-А Healdsburg 24 Широк x 36 Висок Двојна Врата Провизии Кабинет

Сончево Дрво HBP2436T-Сончев Дрво HBP2436T-А Healdsburg 24 Широк x 36 Висок Двојна Врата Провизии Кабинет

евалуација:

DEN 14527.92
Од стока
Во магацинот

Изградена на трајни иверица со јавор дрво дрво на кабинетот страни и фиока кутии Вистинско дрво дрво внатрешни работи обезбедува чиста и природен изглед Кабинет е стокмено и се испраќаат целосно собрани Вклучува мека блиску шарки Карактеристики мулти-чекор, рака детални обоени заврши Покриен под Сонцето Дрво е 1 година гаранција Спецификации : Ширина : 24" Height : 36" Длабочина : 24" Број На Врати : 2 Број На Полици : 2 Материјал : Wood Product Варијации : HBP2436 T-A (Овој Модел) : Healdsburg 24" Широк x 36" Високи Провизии Кабинет HBP2442 T-А : Healdsburg 24" Широк x 42" Високи Провизии Кабинет HBP2454 B-А : Healdsburg 24" Широк x 54" Високи Провизии Кабинет.

Детални спецификации

Додатоци на производи