.

.

Davidt е Накит кутија Ла Montecristo' црвено.

Davidt е Накит кутија Ла Montecristo' црвено.

евалуација:

DEN 18456.00
Од стока
Во магацинот

Убава накит кутија "Ла Montecristo' презентирани како богатство градите! ! ! 2 златна рачки на двете страни да носат clasps и двојно кодови.Многу женски со нејзиниот врв во мазна синтетички кожа.Отвори и ќе бидат веднаш заведени од нејзините многу шкафови за чување, вклучувајќи часовници и посебна фиока за ѓердани.Голем патување комплет, исто така, доаѓа со една вечер или плевел еден крај.Димензии : 41x24x26 cm (16.14 и делови"x9.45"x10.24").Ново!Сите наши накит, кутии се прилагоди со декоративни плакета врежани со внесување на вашиот избор (име, настан.. ).

Детални спецификации

Додатоци на производи