.

.

YATELI Туш Завеса Куки,Гроздобер Ветерници Farmhouse,Сет од 12,Декоративни со ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Кука,Тема Бања Оркестарот

YATELI Туш Завеса Куки,Гроздобер Ветерници Farmhouse,Сет од 12,Декоративни со ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Кука дијаметар на овој туш куки chrome е околу 1.1 инчен Кристал дијаметар е 1.45 инчен да одговара на стандард туш странични столбови.ПАКЕТ ОД 12 : Ќе добиете најдоброто можно одговара,со Декоративни Туш Куки дизајнирани да се приспособат на речиси сите типови на туш завеси. 100% РЃА ДОКАЗ : Туш Завеса Куките се направени од чисто трајни смола, со што за неверојатна издржливост дури и во moistest на условите. 100% Задоволство Гаранција : Нашата купување ќе добиете 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на, ако на кој било производ проблем.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ве молиме Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да цел.И ако не се среќни поради некоја причина, без прашања праша,100% пари гаранција за враќање.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни и за да ни даде да се проба.Бренд : YATELE.Опис на производот : Туш Завеса Куки ќе додадете стил на вашиот туш род!Куките се лесно да се закачите на било туш завеса род.На минималистички дизајн, обезбедува лесен проток на движење кога прилагодување на вашиот туш завеса.Овие рѓа-доказ куки остане на прачка при користење.Со моделот приватни прилагодување, може да се среќни секој ден!.

Детални спецификации

Додатоци на производи