.

.

30 Длабоко x 72 Широк x 96 Висок Јасно Патент Количка Корица

30 Длабоко x 72 Широк x 96 Висок Јасно Патент Количка Корица

евалуација:

DEN 705.60
Од стока
Во магацинот

Карактеристики патент надолу 1 страна.Кошничката ги опфаќа може да се прилагоди, доколку имате посебни барања или било questons контактирајте со нас.Обичај прави да се вклопи во вашиот shelving.Тешки врвот на линијата квалитет.NSF Уверение за Професионалци.Јасно Количка Корица 30" Длабоко x 72" Широк 96" Висока.

Детални спецификации

Додатоци на производи