.

.

8Bitdo SN30 Про Bluetooth GamePad со 8Bitdo Класичен Патување Случај Пакет - (G Класичен Издание)

8Bitdo SN30 Про Bluetooth GamePad со 8Bitdo Класичен Патување Случај Пакет - (G Класичен Издание)

евалуација:

DEN 1367.76
Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пакетот Вклучува 8 Bitdo SN30 Про Bluetooth Game Pad (G Класичен Издание) & 8 Bitdo Класичен Контролер Патување Случај.Компатибилен со Nintendo Switch, КОМПЈУТЕР, Mac OS и Андроид.Целосно опремен Контролер - кликање joysticks, тркалаат вибрација, движење контроли, безжична Bluetooth, батерија, дома и на екранот Копчиња и USB-C connector!.Совршен класичен d-pad. 8 Bitdo SN30 Про Bluetooth Game Pad со Туристички Случај Пакет - (G Класичен Издание).

Детални спецификации

Додатоци на производи